Apie mus

Nuo 1998 metų savo klientams Lietuvos ir Latvijos rinkose siūlome kompleksinius sprendimus medicinos, slaugos ir globos įstaigoms, rengiame projektus, parduodame bei montuojame kėlimo sistemas, tiekiame slaugai skirtus sprendimus, rengiame sensorines erdves. Esame sukaupę didžiulę patirtį savo srityje. Remiantis šia patirtimi, savo klientams siūlome papildomas paslaugas: konsultuojame slaugos, sensorinių erdvių įrengimo klausimais, rengiame techninius ir vizualinius projektus, organizuojame personalo mokymus, atliekame įrangos techninį aptarnavimą.
Mūsų įgyvendinti sprendimai slaugai ir pacientų priežiūrai tarnauja pacientų sveikatai, o įstaigų darbuotojams suteikia galimybę saugiai ir oriai dirbti.
 
Dirbame tik su patikimais, gerą vardą turinčiais ir savo srities lyderiais- tiekėjais iš visos Europos, kurie tiekia sertifikuotą, kokybišką ir ilgai tarnaujančią įrangą. Užtikriname, kad mūsų sprendimai būtų tvarūs, produktai tarnautų ilgesnį laiką, jiems būtų suteiktas ilgesnis garantinis aptarnavimas. Siūlant sprendimus, taip pat atsižvelgiama į ekologinius klausimus, ekonominį įrangos naudingumą, atsiperkamumą.
 

Klientai – didžiausios Lietuvos ir Latvijos medicinos, globos ir švietimo įstaigos

 
UAB „Slaugivita“ siūlomais sprendimais naudojasi didžiausios Lietuvos ir Latvijos ligoninės, globos namai, dienos centrai, mokyklos, darželiai, kitos mokymo įstaigos, socialines paslaugas teikiančios įstaigos, taip pat privačias medicinines paslaugas teikiančios įmonės. Įvairių priemonių internetu gali įsigyti ir privatūs vartotojai.
 

Kompleksiniai sprendimai  – strateginė įmonės kryptis

 
Esame šiuolaikiška ir moderni įmonė, džiaugiamės savo personalu, gebame  prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų. Nuolatos sekame naujoves pasaulyje bei atnaujiname savo asortimentą. Daug dėmesio skiriame novatoriškiems sprendimams bei produktų kokybei. Mūsų svarbiausias tikslas – kad mūsų klientų investicijos atsipirktų, o nupirkti sprendimai tarnautų ilgai.
 
Siekdami optimizuoti įmonės vidinius procesus, įdiegėme ISO9001 kokybės vadybos sertifikatą bei ISO 14001 sertifikatą stiprinant veiklos atitiktį aplinkosauginiams reikalavimams. 
 

Per 25 metus įrengta:

  • Virš 400 multisensorinių kambarių Lietuvoje ir Latvijoje, kuriais sėkmingai naudojasi nuo 0 iki 99 metų naudotojai, turintys įvairių sensorinių sutrikimų medicinos bei edukacijos tikslais.
  • Sumontuota virš 300 saugių stacionarių keltuvų įstaigose bei individualių namų valdose.
  • Pristatyta ir surinkta virš 7000 naujų, patogių, saugių darbuotojams ir pacientams funkcinių lovų įvairiose įstaigose.
  • Virš 4000 asmenų naudojasi kokybiškais, judėjimo laisvę suteikiančiais neįgaliųjų vežimėliais.
  • Parduota daugiau nei 10 000 kokybiškų pragulų profilaktikos čiužinių, kas leido daugybei klientų išvengti pragulų atsiradimo.
  • Virš 1000 specialistų atnaujino ir pagilino savo žinias bei kvalifikacinius sugebėjimus organizuojamuose mokymuose pagal 2013 m LR sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą UAB Slaugivita sukurtą paciento saugaus kilnojamo standartą.

 

Nori tapti mūsų komandos dalimi? ATSIŲSK SAVO CV MUMS arba sigita@slaugivita.com

Sprendimai, kurie atsiperka!

 

          

ISO 14001:2015. Didmeninė bei mažmeninė prekyba slaugos, sensorikos ir reabilitacijos įranga, susijęs projektavimas, instaliavimas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

Credit Info sertifikatas, kuris pažymi, kad įmonė turi aukštą kredito reitingą ir padeda kurti garesnę Lietuvos ekonomikos ateitį.

 GalerijaSusisiekite

Aš ne robotas