Apie mus

Kas mes?

Nuo 1998 metų Lietuvos ir Latvijos rinkose dirbanti įmonė „Slaugivita" savo klientams siūlo platų slaugos ir medicinos įrangos, sensorinės integracijos, edukacijos  ir reabilitacijos produktų bei neįgaliųjų technikos asortimentą. 

Esame patikima, daug patirties ir žinių turinti komanda, galinti pateikti ilgalaikius, modernius ir funkcionalius sprendimus, kliento poreikius atitinkančius produktus, idėjas ir mokymus, malonų ir geranorišką aptarnavimą. Mūsų produktai ir sprendimai yra patikimos, ilgalaikės ir finansiškai naudingos investicijos, kurios ne tik atitiks jūsų dabartinius poreikius, bet ir bus aktualūs daugelį metų į priekį. Mūsų tikslas – padėti Jums sukurti aplinką, kurioje malonu dirbti, gyventi, ugdyti ir mokytis, praleisti laisvalaikį. Džiaukimės gyvenimu kartu!

Visą kompanijos gyvavimo laiką esame ištikimi savo vertybėms, ir tai padeda mums kurti ilgalaikius santykius su klientais, partneriais, specialistais  bei išlikti patikima, kokybiškus produktus ir sprendimus siūlančia įmone.

 

Mūsų vertybės:

Nuo pačios kompanijos darbo pradžios esame ištikimi savo vertybėms, ir tai mums padeda kurti ilgalaikius santykius su klientais, partneriais, specialistais  bei išlikti patikima, kokybiškus produktus ir sprendimus siūlančia įmone.

Aistra tam, ką darom – mus įkvepia supratimas, kad mūsų darbas ir pastangos daro gerą įtaką žmonių gyvenimo kokybei, gerina darbo aplinką. Mes norime džiaugtis kartu su mūsų klientais.

Nuolatinis tobulėjimas ir  kompetencija – kiekvieno kolektyvo nario atskirai ir įmonės bendrai, mūsų pačių, mūsų partnerių ir tiekėjų.

Lankstumas – kas tinka vienam, ne būtinai tinka kitam.  Mes keičiamės kartu su pasauliu, kartu su klientais ir jų poreikiais. Todėl mums paprasta pateikti idėjas ir sprendimus individualiai.

Ambicijos – mes keliame sau aukštus tikslus ir nebijome rinkai siūlyti inovatyvius, savo verte pranokstančius kainą, patikimus ir ilgai tarnaujančius produktus. Norime Jums, savo klientams, būti ilgalaikiais partneriais, patarėjais, greitai reaguoti į jūsų  situacijas ir iškilusias problemas, teikti jūsų individualius poreikius atitinkančius sprendimus, produktus ir puikų aptarnavimą.

 

Džiaukimės gyvenimu kartu!

 

           

 GalerijaSusisiekite

Aš ne robotas