Atsiliepimai

Atgal

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI:

Privatus asmuo 

 

Plinkšių globos namai: 

Nuoširdžiai dėkoju viso Plinkšių globos namų kolektyvo vardu UAB Slaugivita kolektyvui ir lektoriui Eugenijui Markuliui už naudingus ir įdomius mokymus Plinkšių globos namų darbuotojams.

Kasdien dirbame sunkų ir atsakingą darbą – rūpinamės senyvo amžiaus žmonėmis ir neįgaliaisiais. Daug ką jau žinome ir mokame, tačiau specialistų patarimai, praktiniai pamokymai yra visada naudingi.  Visi nuolat turime kelti savo kompetencijas ir gerinti įgūdžius siekiant gerinti savo teikiamų paslaugų kokybę.

2022-02-18 vykusio teorinio-praktinio seminaro „Sprendimai globos įstaigų personalui ir gyventojams – saugumas ir gyvenimo kokybė“ pagilinome savo žinias ir įgūdžius, susijusius su gulinčių asmenų saugiu padėties keitimu, naudojantis mobiliaisiais ir stacionariais lubiniais keltuvais, kita pagalbine technika. Susipažinome su saugiomis ligonių ir neįgaliųjų asmenų perkėlimo technologijomis, palengvinančiomis slaugančio personalo darbą ir užtikrinančiomis pacientų saugą. Įtvirtinome žinias, susijusias su darbuotojų darbų sauga, pacientų saugaus kilnojimo standartu.    

Mokymai mūsų darbuotojams buvo įdomūs, informatyvūs ir naudingi. Lektorius Eugenijus - nuostabus mokytojas, žinantis ir suprantantis savo darbą ir kvalifikuotai mokantis perduoti savo žinias ir įgūdžius.

Plinkšių globos namų kolektyvas  ir toliau  tikisi malonaus bendradarbiavimo su UAB Slaugivita kolektyvu siekiant gerinti mūsų teikiamų paslaugų kokybę.

Pagarbiai, 

Plinkšių globos namų vyr. bendrosios praktikos slaugytoja Elena Vertelienė

 

Vidzeme Slimnica (Latvija) atsiliepimas: UAB „Slaugivita“ pagal 2021 metų kovo 22 dieną sudarytą sutartį tiekė 20 teleskopinių širmų su užuolaidomis iš gamintojo „Ropimex“ (Vokietija), kurie buvo sumontuoti ligoninės „Therapy-2“ skyriuje, siekiant atskirti pacientų lovas. Teleskopinės širmos yra funkcionalios ir lengvai naudojamos - širmų ilgis yra reguliuojamas ir jas galima lengvai sulankstyti prie sienos valant patalpas. Užuolaidų audinys yra lengvai prižiūrimas ir pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Esame patenkinti UAB „Slaugivita“ tiekiamomis teleskopinėmis širmomis, nes produktas yra aukštos kokybės ir lengvai naudojamas.

 

Klaipėdos miesto globos namų, direktoriaus pavaduotojos Aldonos Gudeliauskienės atsiliepimas: "Įrengtame sensoriniame kambaryje vyksta grupėmis arba individualus užsiėmimai pagal poreikį. Užsiėmimuose sensorinėje kambaryje dalyvauja po 3 gyventojus, trukmė 30-35 min, kursas nuo 5 iki 10 seansų. Atkreipėme dėmesį į individualus gyventojo poreikius, sveikatos būklę, charakterio ypatumus ir pageidavimus. Gyventojai noriai dalyvauja užsiėmimuose, laukia sekančio seanso. Įsigyta įranga naudojama pilnai, kad paskaičiuoti ar atsipirko atsakyti negalime, nes nėra svertų kaip tai pamatuoti. Neigiamo sensorinio kambario įtakos nepastebėjome. Džiaugiasi ne tik gyventojai bet ir personalas, kad tokią įranga turime."

ĮVYKDYTAS PROJEKTAS

Lopšelio-darželio „Pilaitukas“, direktorės Rasitos Gylienės atsiliepimas:" Su įmone UAB „Slaugivita“ bendradarbiaujame nuo 2017 m. Kartu įrengėme sensorinį pojūčių kambarį. Kambarys įrengtas moderniai, pritaikytas patogiam naudojimui. Įranga yra inovatyvi ir kokybiška. Rekomenduojame UAB „Slaugvita“ kaip puikų parnerį, kuris patars ir padės įgyvendinti planus."

ĮVYKDYTAS PROJEKTAS

Vilniaus Centro poliklinikos ergoterepeutas p. Jonas Laurinavičiaus atsiliepimas: "Esame labai patenkinti Jūsų produktais ir teikiamomis paslaugomis. Sensorinė produkcija aukštos kokybės. Malonus aptarnavimas ir bendradarbiavimas. Prekių pristatymo terminai galėtų būti trumpesni. Sėkmės Jums."

VšĮ Skuodo globos namų administracijos atsiliepimas: "Reiškiame pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius Jums ir  Jūsų vadovaujamam kolektyvui už ilgametį sėkmingą bendradarbiavimą. Esame patenkinti puikia Jūsų įmonės tiekiamų prekių kokybe, darbuotojų profesionalumu, operatyvumu, lankstumu. Sėkmės visam Jūsų šauniam kolektyvui."

Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų direktorės, p. Vidutos Bačkierienės atsiliepimas: "Marijampolės specialieji socialinės globos namai (toliau – globos namai) užtikrindami socialinę globą nesavarankiškiems senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims, turintiems proto negalią ir (ar) psichikos sutrikimų, be tėvų globos likusiems vaikams naudoja platų UAB ,,Slaugivita“ slaugos, edukacijos, reabilitacijos įrangos bei neįgaliųjų technikos asortimentą. UAB ,,Slaugivita turi ilgametę patirtį, įgyvendinant projektus. Profesionalių vadybininkų patirtis pasirenkant įrangą ir ją pritaikant gyventojų poreikiams reikšminga globos namų veikloje. UAB ,,Slaugivita“ yra partneris, kuris ne tik parduoda ar instaliuoja prekę, bet ir moko. Moko kaip įranga reikia saugiai naudotis, kaip vykdyti jos techninę priežiūrą, vykdyti patikras. Darbuotojų žinios testuojamos, vertinamos, įsitikinama kad tirai gerai išmoko ir sugebės įrangą tinkamai naudoti. UAB ,,Slaugivita“ dalyvauja rengiant praktines – mokslines konferencijas: parengia įrangos pristatymus, kviečia lektorius praktikus iš ES šalių. Globos namuose naudodami įsigytą slaugos ir neįgaliųjų priežiūros įrangą, mes sukuriame saugias sveikatai darbo vietas darbuotojams bei apsaugome paslaugų gavėjus nuo galimų sveikatai rizikų."

Panevėžio socialinių paslaugų centro buvusi aplinkos ir būsto pritaikymo specialistė p. Lina Pelenytės-Vyšniauskienės atsiliepimas: " Bendravimas su jūsų įmone man visuomet buvo labai malonus, pasiūla puiki, internetinis puslapis patogus ir informatyvus, o vienintelis trūkumas, kad jei prekės nebūdavo sandėlyje, prekės tekdavo ilgai laukti. Geros jums dienos ir būkite sveiki ".

VŠĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės, projektų skyriaus vadovės Olgos Jerešiūnienės atsiliepimas: " Šiaip įranga patenkinti , kiek teko dirbti, viskas inovatyvu, smagu. Dėl įrangos patenkinti. Kadangi klausiate dėl darbų eigos pagerinimo, tai toks pastebėjimas būtų, kad pardavimai dirba sau, o technikos skyrius sau:) Turiu omeny viskas ėjo labai sklandžiai dirbant su Asta, su Jumis, kai nuolat derinome įrangą ir kitus einamuosius įrangos pirkimo/diegimo klausimus, kai pirkimas buvo įvykdytas, reikalai perduoti Technikos skyriui, atrodo, kad dirbame su kita įmone:) Turiu omeny technikos skyriaus darbuotojus, pas mus buvo atvažiavę 2 komandos, kurių darbo kokybė skyrėsi. Merginos turėjo atleisti pacientus ir stovėti prie vyrukų ir prašyti kaip padaryti geriau. Jų žodžiais, įranga tik turi "pastatyti", "pritvirtinti", tačiau neieškant optimaliausio ir geriausio varianto užsakovui, vartotojui -  mažajam pacientui. Juk technikai yra profesionalai savo darbo ir jie turi pasakyti kaip geriau padaryti. Tai toks draugiškas patarimas siekiant gerų ateities sprendimų. Ačiū Jums už darbą:)"

VšĮ  Vilniaus miesto respublikinės ligoninės. Anestezologijos chirurgijos reanimacijos skyriaus vyresniosios slaugos administratorės Valentinos Marcevičiūtės atsiliepimas apie EKAMOVE sistemos naudojimą: „ Sistema yra naudojama Anestezologijos chirurgijos reanimacijos skyriuje. Išbandyta sunkios būklės pacientams, turintiems didelę ir vidutinę riziką pragulų atsiradimui. Kadangi pacientai dėl sveikatos būklės negalėjo judėti, sistemos naudojimas ypač pasitvirtino. Pacientamslengvai ir švelniai buvo keičiama padėtis, išvengta diskomforto.Slaugos personalui – svarbus palengvinimas fiziškai vartant ligonius ir laiko sąnaudų sutaupymas. Rekomenduoju tokį įrenginį turėti įvairių profilių skyriuose.“

Elektrinis vežimėlis FOREST3 (klientas Arvydas N.): Sveiki, dėkoju Jums už konsultacijas ir gražų bendravimą. Jūsų dėka šiandien galiu važinėti nauju ir patogiu vežimėliu. 2021-12

Aktyvaus tipo vežimėlis TRIGO S (klientas Faustas S.): Ačiū, vežimėlio pagaliau sulaukėm. Viskas tiko, labai džiaugiamės pasirinkimu. 2021-11

Pasėstas JAY Easy Fluid (klientas: Marina): Sveiki, ačiū pasėstą gavau viskas idealiai tiko. 2021-11

Pasėstas XXL (Klientas Gintautas Žukauskas): Laba diena, Dovile. Atsiprašau, kad rašau pavėluotai. Noriu padėkoti už Jūsų rūpestį,- gavome tai, ko reikia, netgi su reguliuojamu pločiu,- puiku. Sėkmės Jūsų darbuose, dar kartą ačiū. 2022-03 

 TIEKĖJŲ ATSILIEPIMAI:

Guldmann Sverige AB: Since we started our co-operation with Slaugivita in 2011 we have been pleased with the co-operation. Slaugivita knows the Lithuanian marked very well and act professionally both with their customers and us as supplier. They have a very professional approach towards both cutomers and us as a supplyer. We are very pleased with their performance.

Rompa LTD: Slaugivita is the official and exclusive partner and distributor to Rompa Ltd in Lithuania and Latvia. We have built a very strong and productive partnership with them and they are a key internaitonal distributor for Rompa Ltd. We have had the great pleasure in working closely with Slaugivita over many years building up the sensory maket in Lithuania. They have represented Rompa extremely well over these years and we trust them fully in delivering the high standards of service and customer care Rompa expects from international partner and distributors. We hope to continue this very close and special relationship for many years to come“.

Sunrise Medical: Slaugivita is the authorized distributor of Sunrise Medical Products in Lithuania and Latvia. We have had the great pleasure in working closely with Slaugivita in Lithuania, and built a strong partnership with them during last years. They know Lithuanian market very well and act professionally with their customers. We hope to continue this close cooperation for many years.