Atsiliepimai

Atgal

ATSILIEPIMAI

Lopšelio-darželio „Pilaitukas“, direktorės Rasitos Gylienės atsiliepimas:" Su įmone UAB „Slaugivita“ bendradarbiaujame nuo 2017 m. Kartu įrengėme sensorinį pojūčių kambarį. Kambarys įrengtas moderniai, pritaikytas patogiam naudojimui. Įranga yra inovatyvi ir kokybiška. Rekomenduojame UAB „Slaugvita“ kaip puikų parnerį, kuris patars ir padės įgyvendinti planus."

ĮVYKDYTAS PROJEKTAS

Vilniaus Centro poliklinikos ergoterepeutas p. Jonas Laurinavičiaus atsiliepimas: "Esame labai patenkinti Jūsų produktais ir teikiamomis paslaugomis. Sensorinė produkcija aukštos kokybės. Malonus aptarnavimas ir bendradarbiavimas. Prekių pristatymo terminai galėtų būti trumpesni. Sėkmės Jums."

VšĮ Skuodo globos namų administracijos atsiliepimas: "Reiškiame pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius Jums ir  Jūsų vadovaujamam kolektyvui už ilgametį sėkmingą bendradarbiavimą. Esame patenkinti puikia Jūsų įmonės tiekiamų prekių kokybe, darbuotojų profesionalumu, operatyvumu, lankstumu. Sėkmės visam Jūsų šauniam kolektyvui."

Marijampolės specialiųjų socialinės globos namų direktorės, p. Vidutos Bačkierienės atsiliepimas: "Marijampolės specialieji socialinės globos namai (toliau – globos namai) užtikrindami socialinę globą nesavarankiškiems senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims, turintiems proto negalią ir (ar) psichikos sutrikimų, be tėvų globos likusiems vaikams naudoja platų UAB ,,Slaugivita“ slaugos, edukacijos, reabilitacijos įrangos bei neįgaliųjų technikos asortimentą. UAB ,,Slaugivita turi ilgametę patirtį, įgyvendinant projektus. Profesionalių vadybininkų patirtis pasirenkant įrangą ir ją pritaikant gyventojų poreikiams reikšminga globos namų veikloje. UAB ,,Slaugivita“ yra partneris, kuris ne tik parduoda ar instaliuoja prekę, bet ir moko. Moko kaip įranga reikia saugiai naudotis, kaip vykdyti jos techninę priežiūrą, vykdyti patikras. Darbuotojų žinios testuojamos, vertinamos, įsitikinama kad tirai gerai išmoko ir sugebės įrangą tinkamai naudoti. UAB ,,Slaugivita“ dalyvauja rengiant praktines – mokslines konferencijas: parengia įrangos pristatymus, kviečia lektorius praktikus iš ES šalių. Globos namuose naudodami įsigytą slaugos ir neįgaliųjų priežiūros įrangą, mes sukuriame saugias sveikatai darbo vietas darbuotojams bei apsaugome paslaugų gavėjus nuo galimų sveikatai rizikų."

Panevėžio socialinių paslaugų centro buvusi aplinkos ir būsto pritaikymo specialistė p. Lina Pelenytės-Vyšniauskienės atsiliepimas: " Bendravimas su jūsų įmone man visuomet buvo labai malonus, pasiūla puiki, internetinis puslapis patogus ir informatyvus, o vienintelis trūkumas, kad jei prekės nebūdavo sandėlyje, prekės tekdavo ilgai laukti. Geros jums dienos ir būkite sveiki ".

VŠĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės, projektų skyriaus vadovės Olgos Jerešiūnienės atsiliepimas: " Šiaip įranga patenkinti , kiek teko dirbti, viskas inovatyvu, smagu. Dėl įrangos patenkinti. Kadangi klausiate dėl darbų eigos pagerinimo, tai toks pastebėjimas būtų, kad pardavimai dirba sau, o technikos skyrius sau:) Turiu omeny viskas ėjo labai sklandžiai dirbant su Asta, su Jumis, kai nuolat derinome įrangą ir kitus einamuosius įrangos pirkimo/diegimo klausimus, kai pirkimas buvo įvykdytas, reikalai perduoti Technikos skyriui, atrodo, kad dirbame su kita įmone:) Turiu omeny technikos skyriaus darbuotojus, pas mus buvo atvažiavę 2 komandos, kurių darbo kokybė skyrėsi. Merginos turėjo atleisti pacientus ir stovėti prie vyrukų ir prašyti kaip padaryti geriau. Jų žodžiais, įranga tik turi "pastatyti", "pritvirtinti", tačiau neieškant optimaliausio ir geriausio varianto užsakovui, vartotojui -  mažajam pacientui. Juk technikai yra profesionalai savo darbo ir jie turi pasakyti kaip geriau padaryti. Tai toks draugiškas patarimas siekiant gerų ateities sprendimų. Ačiū Jums už darbą:)"

VšĮ  Vilniaus miesto respublikinės ligoninės. Anestezologijos chirurgijos reanimacijos skyriaus vyresniosios slaugos administratorės Valentinos Marcevičiūtės atsiliepimas apie EKAMOVE sistemos naudojimą: „ Sistema yra naudojama Anestezologijos chirurgijos reanimacijos skyriuje. Išbandyta sunkios būklės pacientams, turintiems didelę ir vidutinę riziką pragulų atsiradimui. Kadangi pacientai dėl sveikatos būklės negalėjo judėti, sistemos naudojimas ypač pasitvirtino. Pacientamslengvai ir švelniai buvo keičiama padėtis, išvengta diskomforto.Slaugos personalui – svarbus palengvinimas fiziškai vartant ligonius ir laiko sąnaudų sutaupymas. Rekomenduoju tokį įrenginį turėti įvairių profilių skyriuose.“