NEMOKAMAS PRISTATYMAS: visiems užsakymams, kurių suma viršija 120 Eurų.

* Nemokamas pristatymas negalioja užsakant ligoninės ar slaugos lovas (pristatymas 60 Eurų), ar kitas didelių gabaritų prekės (pvz. rampos, mokestis 20 eurų).

Užsakymams, kurių suma nesiekia 30 Eur. taikomas 3.50 Eur. administracinis mokestis.

Kitu atveju pristatymas: 5.51 Eur.

Grynųjų pinigų operacijos kaina atsiskaitant grynaisiais per kurjerį 3,70 Eur

 

Užsakymų pristatymams į Kuršių Neriją pristatymo mokestis skaičiuojamas atskirai.

 

Jeigu užsakomos prekės yra sandėlyje,  užsakymą  pristatysime per 5 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. 
Pastaba: šiuo metu tam tikrų prekių kiekis yra labai ribotas, tad įsitikinkite prieš perkant ar prekės yra sandėlyje. Susisiekite su klientų aptarnavimo skyriaus darbuotojais ir jie  informuos apie pristatymo terminą.

 

ATSISKAITYMAS:

  • El. bankininkystės mokėjimų sistema per "Paysera" sistemą.
  • Pavedimu pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Sąskaitą galite suformuoti sistemoje užsakant prekes, savo prekių krepšelyje ir paspaudus mygtuką MOKĖTI.

 

Daugiau informacijos galime suteikti  Nemokamu užsakymų telefonu: 8 800 00225 arba el.paštu: info@slaugivita.com

 

 

Prekių garantijos ir grąžinimo sąlygos

 

Įsigytų prekių www.slaugivita.com e-parduotuvėje grąžinimas vyksta remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. Birželio 11d. nutariumu Nr. 697 dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo, patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo tasisyklėmis bei Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001m. Rugpjūčio 17d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis. 

 

Prekes grąžinimo išlaidas apmoka prekės Pirkėjas.

Prekių grąžinimo forma čia

Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, mes pasiliekame teisę nepriimti daikto garantiniam taisymui. 

Daiktas turi būti grąžinamas toje pačioje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus. 
 

Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, Pirkėjas įsipareigoja apie tai informuoti Pardavėją per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo. Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Norėdami registruoti prekių gedimą, prašome užpildyti:

GEDIMO REGISTRAVIMO FORMA

ir išsiųsti ją el.p. info@slaugivita.com

Atsiimant prekę, prašome patikrinti pakuotę, ar ji nėra pažeista (šlapia, sudraskyta, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista). Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai pažymėti siuntos priėmimo – perdavimo dokumente. 

SVARBU: Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.