Par mums

Kopš 1998. gada saviem klientiem Lietuvas un Latvijas tirgū piedāvājam kompleksus risinājumus medicīnas, un aprūpes iestādēm, sagatavojam projektus, pārdodam un uzstādām pacelšanas sistēmas, piedāvājam risinājumus aprūpei, uzstādām sensorās telpas. Esam uzkrājuši lielu pieredzi savā jomā. Balstoties uz šo pieredzi, saviem klientiem piedāvājam papildus pakalpojumus: konsultējam aprūpes, sensoro telpu ierīkošanas jautājumos, sagatavojam tehniskos un vizuālos projektus, organizējam personāla apmācības, veicam iekārtu tehnisko apkopi.

Mūsu piedāvātie aprūpes risinājumi kalpo pacientu veselībai un ļauj iestāžu darbiniekiem strādāt droši un ērti

Strādājam tikai ar uzticamiem un savas jomas līderiem – piegādātājiem no visas Eiropas, kas piegādā sertificētu, kvalitatīvu un ilgmūžīgu aprīkojumu. Mēs nodrošinām, ka mūsu risinājumi ir ilgtspējīgi, produkti kalpo ilgāk un tiem tiek nodrošināts ilgāks garantijas serviss. Piedāvājot risinājumus, tiek ņemti vērā arī ekoloģiskie jautājumi, iekārtu ekonomiskā lietderība un rentabilitāte.

Klienti ir lielākās medicīnas, aprūpes un izglītības iestādes Lietuvā un Latvijā

UAB "Slaugivita" piedāvātos risinājumus izmanto lielākās Lietuvas un Latvijas slimnīcas, pansionāti, dienas aprūpes centri, skolas, bērnudārzi, citas izglītības iestādes, sociālos pakalpojumus sniedzošās iestādes, kā arī uzņēmumi, kas sniedz privātos medicīniskos pakalpojumus. Arī privātie lietotāji var iegādāties dažādus līdzekļus mūsu internetveikalā.

Kompleksie risinājumi ir uzņēmuma stratēģiskais virziens

Esam moderns uzņēmums, esam apmierināti ar saviem darbiniekiem, spējam pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem. Mēs pastāvīgi sekojam līdzi jauninājumiem pasaulē un atjaunojam savu asortimentu. Mēs pievēršam lielu uzmanību inovatīviem risinājumiem un produktu kvalitātei. Mūsu svarīgākais mērķis ir, lai mūsu klientu ieguldījumi atmaksātos un iegādātie risinājumi kalpotu ilgi.

Kā saka uzņēmuma direktore Sigita Levanaitė – Miežienė, "Visu 25 gadu laikā uzņēmums auga kopā ar līdzīgi domājošiem darbiniekiem, ar kuriem esam kopā arī šodien. Mēs radījām savu sapņu īstenošanu, cītīgi strādājot. Priecājamies par saviem panākumiem. Mācāmies no kļūdām. Un tas ļāva mums augt. Mēs vienmēr meklējām kaut ko jaunu, kaut ko tādu, kas vēl neeksistē, kas var noderēt mūsu klientiem. Mēs esam priecīgi un lepni par to. Vēlme apmierināt klientu būtiskās vajadzības un piedāvāt pilnīgus, visaptverošus risinājumus ir kļuvusi par attīstāmā biznesa būtību.

Lai optimizētu uzņēmuma iekšējos procesus, ieviesām ISO9001 kvalitātes vadības sertifikātu un ISO 14001 sertifikātu, vides prasībām.

Par UAB Slaugivita. Ar ko varam lepoties:

 • Mēs vienmēr esam bijuši novatori – bijām pirmie, kas Lietuvas un Latvijas tirgos piegādājām pārvietošanas iekārtas, stacionāros pacēlājus un pieturēšanas līdzekļus. Mūsu iniciatīvas rezultātā tika izstrādātas Drošas pacientu pārvietošanas vadlīnijas, vēlāk arī Pārvietošanas standarts, ko joprojām veiksmīgi ievēro aprūpes personāls.
 • Esam pirmie, kas Lietuvā un Latvijā sāka uzstādīt daudzfunkcionālās sensorās telpas. Mums ir lielākā pieredze sensoro telpu iekārtošanā gan Lietuvā, gan Latvijā. Pieredze ir vairāk nekā 10 gadi.
 • Piedāvājam risinājumus izglītībai, atpūtai, rehabilitācijai, bet koncentrējamies uz cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, veicinot viņu integrāciju sabiedrībā.
 • Sadarbojamies ar dažādām zinātniskajām institūcijām labāko risinājumu meklējumos.
 • Periodiski organizējam speciālistu apmācības.
 • Mums ir profesionālu tehniķu komanda, kas sagatavo jūsu vajadzībām atbilstošas ​​sensorās telpas, stacionāras pacelšanas sistēmas, aizslietņu sistēmas un uzstāda aprūpes aprīkojumu.
 • Sarežģītos tirgus apstākļos sadarbojamies ar labākajiem Eiropas piegādātājiem, kas piegādā sertificētu aprīkojumu un nodrošina ilgāku garantijas apkalpošanu.
 • Mēs pastāvīgi atjaunojam produktu klāstu, iekļaujot inovatīvākus un interaktīvākus produktus, kas atvieglo mācību un rehabilitācijas procesu.

 

25 gadu laikā ierīkoti:

 • Lietuvā un Latvijā ir uzstādītas vairāk nekā 400 multisensorās telpas, kuras veiksmīgi izmanto lietotāji vecumā no 0 līdz 99 gadiem ar dažādiem maņu traucējumiem medicīniskos un izglītojošos nolūkos.
 • Iestādēs un individuāliem klientiem tika uzstādīti vairāk nekā 300 droši, stacionāri pacēlāji
 • Dažādās iestādēs tika piegādātas un uzstādītas vairāk nekā 7000 jaunas, ērtas, funkcionālās gultas, kas ir drošas gan darbiniekiem , ganpacientiem.
 • Vairāk nekā 4000 cilvēku izmanto augstas kvalitātes ratiņkrēslus, kas nodrošina pārvietošanās brīvību.
 • Ir pārdoti vairāk nekā 12 000 izgulējumu profilakses matrači, palīdzot klientiem novērst izgulējumu rašanos risku.
 • Vairāk nekā 1500 speciālistu papildināja un padziļināja zināšanas un prasmes apmācībās, kas tika organizētas saskaņā ar Lietuvas Republikas Veselības ministrijas apstiprināto UAB Slaugivita izstrādāto 2013. gada drošas pacientu pārvietošanas standartu.

 

 

     


Sazinieties ar mums

Es neesmu robots