BEZMAKSAS PIEGĀDE visiem pasūtījumiem, kuru summa pārsniedz 120.00 EUR.

Gultas piegādes: 100 EUR.

Citā gadījumā piegādes maksa ir 8.5 EUR.

Ja pasūtītās preces ir noliktavā, pēc apmaksas saņemšanas, preces tiek piegādātas 5 darba dienu laikā.
Piebilde: Gadījumā, ja kāda no pasūtītajām precēm šobrīd nav noliktavā, ar Jums sazināsies klientu apkalpošanas nodaļas darbinieks un informēs par piegādes termiņiem.

 

Norēķinu kārtība: bankas pārskaitījums saskaņā ar priekšapmaksas rēķinu. Rēķins tiek nosūtīts 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma saņemšanas uz norādīto e-pasta adresi.

 

 

 

 

Pirkuma, garantijas un atpakaļ atdošanas noteikumi

 

Ja mūsu interneta veikalā iegādātās Preces ir Līguma noteikumiem neatbilstošas, tās apmaiņa, defektu novēršana notiek saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 28. pantu: https://likumi.lv/doc.php?id=23309 .

 

Precei, kura tiek atdota atpakaļ, ir jābūt pilnā komplektācijā. Par pilnu preces komplektāciju un iepakošanu ir atbildīgs Pircējs. Ja Prece nav pilnā komplektācijā un atbilstoši iepakota, mēs paturam tiesības nepieņemt preci garantijas remontam.

 

Prece ir jāatdod tajā pašā iepakojumā, kurā tā tika piegādāta. Iepakojumam ir jābūt kārtīgam, nebojātam, tīram, atbilstoši sagatavotam un iepakotam.

 

Ja  iegādātā Prece ir nekvalitatīva, mēs apņemamies to apmainīt pret analoģisku Preci. Ja analoģisku Preci piedāvāt nevaram, atdosim atpakaļ samaksāto naudu.

 

Ja iegādātā Prece neatbilst kvalitātes prasībām, Pircējam par to ir jāinformē Pārdevēju 14 darba dienu laikā no Preces saņemšanas. Pircējam ir tiesības izmantot Preču atpakaļ atdošanas tiesības, ja prece nav izmantota, tā nav sabojāta un nav zaudējusi savas sākotnējas īpašības.

 

Saņemot Preci, lūdzam pārliecināties, vai iepakojums nav bojāts (slapjš, saplēsts, saskrāpēts vai kā citādi bojāts). Ja iepakojums ir bojāts, saņēmējam par to ir jāveic atzīme sūtījuma pieņemšanas-nodošanas dokumentā. 

 

Papildus informāciju varat saņemt zvanot +371 66154718 ; +371 28444382 vai rakstot uz e-pastu: infolv@slaugivita.com