Naujienos

Atgal

Vebinaras "Tinkamų sąlygų sukūrimas bendrose mokyklose specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams"

2022-05-02

Kaip rodo Švietimo ir mokslo ministerijos duomenys, šiuo metu specialiosiose mokyklose mokosi 3,6 tūkst. įvairią negalią turinčių mokinių, o dar apie 360 vaikų ir jaunuolių taikomas vadinamasis "namų mokymas".

Jei įtraukusis mokymas veiktų ne tik de jure, bet ir de facto, tai kiekvienoje šalies bendrojo ugdymo mokykloje, profesinėje mokykloje, kolegijoje ir universitete mokytųsi apie 7 proc. negalios paliestų mokinių ar studentų.

Siekiant gerinti kiekvienos ugdymo įstaigos pasirengimą ir jau teikiamų paslaugų kokybę, reikalingos papildomos teorinės ir praktinės žinios, kaip integruoti specialių poreikių vaikus į bendrojo lavinimo mokyklas.

Gegužės 4 d. 14 val. UAB "Slaugivita" organizuoja vebinarą "Tinkamų sąlygų sukūrimas bendrose mokyklose specialiųjų ugdymosi poreikių vaikams", kuriame pasidalinsime sukaupta patirtimi ir žiniomis:

- Kaip galima pritaikyti patalpas neigaliesiems vaikams,

- Kaip suformuoti modernią ir įtraukią, vaikų ir jų poreikių įvairovę atliepiančią aplinką bei poilsio erdves.

Vebinaras skirtas socialiniams pedagogams, psichologams, logopedams, mokyklų ir darželių administaracijų darbuotojams, taip pat savivaldybių administracijų darbuotojams, kurie planuoja lėšas specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų integracijai bendro lavinimo mokyklose.

Maloniai kviečiame!
Registracija