Naujienos

Atgal

Stilingos ir patogios kepurės (šalmai) sensorinių sutrikimų turintiems asmenims

2022-06-19

Mūsų tiekiamos kepurės skirtos specialiųjų poreikių vaikams ir suaugusiems, turintiems sveikatos sutrikimų dėl autizmo, Parkinsono ligos, epilepsijos, cerebralinio paralyžiaus, kitų judėjimo sunkumų ir ribotų fizinių galimybių žmonėms. Be to, tai stilinga, populiaraus dizaino ir nestigmatizuojanti galvos apsauga. Paminkštintos vasarinės beisbolo kepuraitės su snapeliu, megztos žieminės kepurės-šalmai su integruota galvos apsauga, taip pat populiarios panama stiliaus kepurės padeda apsisaugoti nuo smūgių, sumažinti trauminio galvos smegenų sužalojimo riziką. Apsauginės kepurės tinka ir visiems sveikiems žmonėms - aktyviai dirbantiems, sportuojantiems tada, kai gresia pavojus susižeisti galvą praradus pusiausvyrą darbo ar žaidimo metu.

Lengvus ar sunkesnius galvos sužeidimus gali patirti bet kuris žmogus, tačiau ligoniams su specialiais poreikiais reikia skirti ypatingą dėmesį. Tikimybė susižeisti galvą yra didelė esant autizmo spektro sutrikimams, kai nepakankami atsargumo įgūdžiai, asmuo linkęs žaloti save, nevalingai tranko galvą į aplinkinius objektus. Pavojinga ir sergant hemofilija, kai sutrikęs kraujo krešėjimas, sunkiai vaikštantiems ligoniams. Kepures su paminkštinimu rekomenduojama naudoti žmonėms po galvos traumų operacijų, reabilitacijos laikotarpiu ir vėliau.

Mūsų parduodamos kepurės - tai madingi funkciniai galvos apdangalai visiems metų laikams, universalūs moteriški ir vyriški modeliai. Kepurės viduje įsiūtas putų sluoksnio įdėklas sumažina galimo smūgio stiprumą. Kepurės su apsauga skirtos kasdieniniam naudojimui vasarą iš žiemą. Beisbolo kepuraitės su snapeliu ir megztos kepurės yra tokios pat lengvos kaip ir įprastos kepurės, tik atrodo šiek tiek storesnės, sveria 100-200 gramų. Medžiaga kvėpuojanti ir lengvai valoma šlapia servetėle, prireikus galima plauti rankomis ir skalbyklėje. 

Techninės pagalbos neįgaliesiems centras (TPNC) prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kompensuoja šių galvos apdangalų įsigyjimą.

Kepuraites galite įsigyti čia: