Naujienos

Atgal

Kaip teisingai parinkti poziciją gulinčiam ligoniui, kad palengvinti kvėpavimą?

2020-12-13

Kvėpavimo sutrikimai gali pasireikšti tiek sergant naujuoju korona virusu (COVID19), tiek kitomis ligomis. Gulintiems pacientams, kuriems sunku kvėpuoti, gali padėti padėties pakeitimas naudojant padėties nustatymo pagalvėles Curera ®. Susipažinkite su keturiais sprendimais , kaip pagalvėlių pagalba galima padėti ir stimuliuoti kvėpavimą.

Pozicijos stimuliuojančios ir palaikančios kvėpavimą

1.Padėtis ant nugaros, kai yra kvėpavimo sutrikimas ir reikia praplėsti plaučius, taip pat nuimti spaudimą nuo pečių ir stuburo. Už nugaros padėkite dvi stačiakampes Curera pagalvėles ir ant jų padėkite pagalvę galvai.

                                                                                                                                                                                                       

2.Padėtis ant nugaros, T pozicija,kai reikia bendrai praplėsti plaučius dėl kvėpavimo sutrikimų.   Už nugaros padėkite dvi pailgas Curera pagalvėles, kad būtų T forma. 

                  

3.Padėtis ant nugaros, V pozicija, kai reikia praplėsti apatinę plaučių dalį dėl kvėpavimo sutrikimų.  Sudėkite dvi pailgas pagalvėles, kad gautumėt raidę V.

                

4.Padėtis ant nugaros, A pozicija, kai reikia praplėsti viršutinę plaučių dalį dėl kvėpavimo sutrikimų. Sudėkite dvi pailgas pagalvėles, kad gautumėt raidę A.

 

 

     

 

 

 

 

Curera pozicionavimo sistemoje yra didelis įvairių pagalvėlių pasirinkimas. Šie produktai padeda išvengti pragulų, taip pat pagelbėja atliekant perrišimus bei asmens higienos procedūras. Dirbti su produktais yra labai paprasta, o jų teikiama nauda- didžiulė. Pagalvėlės gali būti su higieniniu, skysčiams atspariu bei orui laidžiu užvalkalu.


Daugiau pozicionavimų priemonių rasite čia: https://www.slaugivita.com/Produktai/privatiems/slaugos-priemones/pragulu-profilaktikos-priemones/pozicionavimo-priemones?cntnt01page=2