Naujienos

Atgal

Gyvieji, interaktyvūs kambariai

2020-07-29

Įsivaizduokite vandenyną projektuojamą ant sienų su bangų raibuliavimo efektu, plaukiojančiomis žuvimis, kai visos kambario spalvos yra mėlynos, jus užlieja ramybė, šniokščia atpalaiduojantys vandens garsai. Arba pamėginkite įsivaizduoti laužą. Staiga pasirodo dūmai, kaip tai būtų tikrovėje, bet šiuo atveju dūmus sukuria dūmų mašina. Bet čia ne viskas, jūs taip pat galite užuosti dūmų kvapą, kuris sklinda iš aromadifuzoriaus. Dar vienas pavyzdys, kuris gali būti toks tikroviškas ir mums taip gerai pažįstamas – krentančios snaigės, kurias gaudo ir supa vėjas. Tikroviškumo jausmą sustiprina vėjo mašina, kuri sukurs vėjo efektą, bet būtent tokio vėjo, kuris tiks jūsų sugalvotam scenarijui.

Gyvieji kambariai leidžia kurti begales scenų, vaizdų, sužadinti vaizduotę, sukurti aplinkas ir net būti skirti lavinimui bei terapijai.

Kokia įranga reikalinga įrengti gyvąjį kambarį
Projektoriai (skaičius priklauso nuo projekcijos apimties, ant kiek sienų, grindų yra projektuojama)
Judesio stebėjimo kameros
Kompiuteris ir programinė įranga valdyti gyvąjį kambarį
Instaliavimas ir mokymai

Galima pasirinkti papildomai, pagal Jūsų poreikius
Vėjo mašina
Dūmų mašina
Aromaterapijos sistema
Spalvinis apšvietimas
Paminkštintos vibruojančios grindys
UV apšveitimas

Gyvieji kambariai yra sukuriami pagal kliento poreikius, dirbant kartu su sensorikos specialistu. Visi kambario aspektai gali būti pritaikyti pagal kliento pageidavimus. Pateikiame 3D (trijų dimensijų) kambario planus

KATALOGAS