Naujienos

Atgal

ACTIVE TRAINER - TRENIRAVIMO MODULIS

2021-04-21

Pagerinkite mobilumą ir fizines funkcijas treniruodamiesi su dinamišku kūno svorio palaikymu.

Trainer Module“ suteikia dar vieną galimybę prie daugybės sprendimų, kuriuos siūlo „Guldmann GH3 +“ lubų keltuvas, be įprasto kėlimo aukštyn ir žemyn. „Trainer Module“ yra integruotas į GH3 + ir suteikia galimybę sumažinti svorį pacientams, turintiems fizinę negalią.

GH3 + keltuvas su „Trainer Module“ yra ne tik puikus kėlimo ir perkėlimo sprendimas, bet ir suteikia galimybę pagerinti paciento mobilumą ir fizinę būklę atliekant reabilitacijos pratimus saugiai ir su trenerio pagalba. Tai pagerina ankstyvo mobilizavimo ir reabilitacijos galimybes.

 Naudojant „Trainer Module“ galima pradėti reabilitaciją su dinamišku svorio mažinimu jau paciento palatoje. Įprasti reabilitacijos pratimai su dinamišku svorio sumažinimu treniruoklio modulyje gali būti: eisenos treniruotės, pusiausvyra, sėdėjimas ir stovėjimas, pritūpimo pratimai, laipteliai, lipimas per kliūtis ir kt.

 

„Trainer Module“ režimu GH3 + dinamiškai sumažins paciento kūno svorį iki 100 kg. Treneris parenka pacientui reikalingą nuimti svorio kiekį, o visą kitą atliks „Trainer“ modulis. Treneris gali sutelkti dėmesį į pacientą ir pratimo / veiklos kokybę.

„Trainer“ modulis yra nustatomas, valdomas ir stebimas per skaitmeninį rankinį pultą. Kai aktyvuojamas treniruoklio modulis, ekrane rodomas svorio sumažinimo lygis ir likęs treniruotės laikas.

„Trainer Module“ gali būti naudojamas iki 30 minučių, kai keltuvo baterija yra visiškai įkrauta. Naudojimo laikas sumažės, jei prieš pradedant treniruotę keltuvas buvo naudojamas įprastu režimu. Po 30 minučių neapkrautų treniruočių modulis „Trainer“ automatiškai persijungs iš treniruočių į perkėlimo režimą. Perkėlimo režimu GH3 + yra iš karto paruoštas kėlimui ir judėjimui, o įkrovimas bus tęsiamas kaip įprasta. 1 valanda įkrovimo = 10 minučių treniruotės.

 „Trainer“ modulis gali veikti tik su „GH3 +“ keltuvais su „Scale-Svarstyklių“ moduliu. „Svarstyklių“ modulis veikia kaip įprastas sverimo modulis, kai jis nenaudojamas kartu su „Trainer“ moduliu.

Norėdami pagerinti liemens ir šlaunų atramą, naudokite modulį su „Gait Trainer“ diržu.