Aktyvaus tipo vežimėliai


Aktyvaus tipo (išskyrus sportinį) vežimėlis (toliau vadinama – aktyvaus tipo vežimėlis) – manevringas, lengvo metalo lydinio, abiem rankom valdomas, su varomaisiais užpakaliniais ratais neįgaliųjų vežimėlis, kurio masė ne daugiau kaip 13 kg.

 

Neįgaliojo vežimėlis, skirtas tetraplegikui – manevringas, lengvo metalo lydinio, su paaukštinta nugaros atrama, stūmimo rankenomis, varomaisiais užpakaliniais ratais, valdomas abiem rankomis neslidžiais lankais, padengtais sukibimą padidinančia danga, neįgaliųjų vežimėlis.

Visi aktyvaus tipo vežimėliai gali būti pritaikyti ir tetraplegikams, kadangi  vežimėlį galima komplektuoti su aukšta nugaros atrama ir guminiais, neslystančiais varymo lankais, stūmimo rankenomis.

 

Asmuo turi teisę gauti Aktyvaus tipo vežimėlio ir Neįgaliojo vežimėlio skirto tetraplegikams įsigijimo išlaidų kompensaciją per įmonę vieną kartą per 5 metus iki 1216 EUR, bet ne daugiau už faktines išlaidas.

Šie vežimėliai yra gaminami pagal naudotojo duomenis, supildant užsakymo formą, ant kurios pasirašo užsakovas. Todėl kokybiškos ir pagal užsakymo lapą pristatytos priemonę negalima gražinti ar keisti į kita.