Straipsniai

Atgal

Sensoriniai kambariai bibliotekose

2020-07-21

Sensoriniai kambariai bibliotekose naudojami skaitytojų dėmesiui sutelkti, nuraminti, atpalaiduoti. Bibliotekose įrengtuose sensoriniuose kambariuose galite rasti kompleksiškai suderintą įrangą.

SEN Sensory School Furniture | FG

Burbuliuojantys spalvingi vandens stulpai; šviečiantys gyslelių pluoštai, nusileidžiantys kaip kriokliai; projektoriai, sukuriantys specialiuosius apšvietimo efektus ir spalvas, vibruojantys minkšti baldai, atpalaiduojanti muzika, malonūs aromatai – visą tai Jus rasite, o svarbiausia, pajusite, apsilankę sensorinėje Snoezelen aplinkoje.

Žmonės, patekę į šią aplinką tarsi patenką į magišką pasaulį, pripildytą įvairių spalvų, šviesos, švelnių garsų ir aromatų. Buvimas sensorinėje aplinkoje padeda atsipalaiduoti, pamiršti blogas mintis, mažina nerimo jausmą. Vaikus ši aplinka skatina tyrinėti, sudomina ir nuramina, padeda sukoncentruoti dėmesį.

Harford County Public Library

Iš pradžių Snoezelen  multisensoriniai kambariai ir produktai neturėjo kito tikslo, išskyrus suteikti malonumą, tačiau per pastaruosius 40 metų jų naudojimas buvo išplėstas. Šiuo metu sensoriniai kambariai ir jų elementai yra daugelyje įstaigų, pavyzdžiui, vaikų darželiuose, naujagimių skyriuose, ligoninėse, vaiko raidos centruose,  bendrojo lavinimo mokyklose, slaugos ir globos įstaigose, sanatorijose ir SPA, bibliotekose ir viešosiose erdvėse, ofisuose ir perkybos centruose.

Sudomino? 

Susisiekime

Slaugivita- sprendimai, kurie atsiperka!Galerija