Straipsniai

Atgal

Evakuacijos priemonės

2021-04-08

Dažnai kalbame apie pacientų saugumą gydymo ar slaugos įstaigoje, kai renkamės įrangą ar priemones. Tačiau ar pagalvojome, kaip apsaugoti pacientus esant ekstremaliai situacijai ar nelaimei, pvz. kilus gaisrui?

Norime parodyti jums keletą priemonių, kurias galėsite naudoti saugiai pacientų evakuacijai:

1. Pragulų profilaktikos čiužiniai su Evac užvalkalais – specialiai evakuacijai pritaikyti čiužinių užvalkalai. Geriausias ir ekonomiškiausias būdas turėti evakuacijos priemonę visada „po ranka“ ir tuo pačiu neišleisti papildomų lėšų. Galime pasiūlyti keletą modelių čiužinių su Evac užvalkalais: šie užvalkalai turi specialias paciento tvirtinimo prie čiužinio juostas ir rankenas čiužiniui temti. Įsigijus čiužinius su Evac užvalkalais nebereikės galvoti apie papildomas evakuacijos priemones. 

2. Evakuacijos paklodės  Optimal – dar viena patogi evakuacijos priemonė. Paklodės skirtos evakuoti gulinčius pacientus kartu su čiužiniu. Paklodė klojama po čiužiniu ir tvirtinasi prie čiužinio elastinių juostų pagalba. Iškilus pavojui, pacientas apjuosiamas paklodės juostomis ir pritvirtinamas prie čiužinio. Paklodės medžiaga praleidžia rentgeno spindulius. Paklodės pagamintos iš labai tvirtos medžiagos (poliamidas/poliesteris), kuri puikiai slysta tiek drėgnu, tiek sausu paviršiumi. Išmatavimai 80/85/90/105/120x200 cm

 

3. Perkėlimo neštuvai – universali priemonė, skirta pacientų vartymui, perkėlimui, kėlimui ir pernešimui( tame tarpe ir evakuacijos tikslais). Neštuvų pagrindas plastikinis, lankstus, vientisas, su paminkštinimu. Užvalkalas pagamintas iš vandenį atstumiančio nailono, dvisluoksnis, apatinis sluoksnis sutvirtintas juostomis. Su šešiomis sustiprintomis rankenomis, pritvirtintomis po tris iš abiejų neštuvų šonų. Susisega lipdukų pagalba. Maksimali apkrova 150 kg. Neštuvų išmatavimai: ilgis 152 cm, plotis 53 cm.

 

 

4. Perkėlimo sėdynė/diržas LiftSeat – puikus sprendimas, kai reikia nešti pacientą siaurais laiptais, iš transporto priemonės ar pan.  Su rankenomis nugaros ir kojų dalyje, kad būtų patogu perkelti. Kojų dalis su iškirpte, kad būtų patogu uždėti ir nešti paciento kojas. Pagaminta iš poliesterio. Maksimalus keliamas svoris 150 kg. Yra kelių dydžių

 

Pasirūpinkite savo pacientų ir gyventoju saugumu!Galerija