Naujienos

Atgal

UAB „Slaugivita“ mini savo 25-erių metų jubiliejų

2023-08-17

2023 m. UAB „Slaugivita“ mini savo 25-erių metų jubiliejų

Nuo 1998 metų savo klientams Lietuvos ir Latvijos rinkose siūlome kompleksinius sprendimus medicinos, slaugos ir globos įstaigoms, rengiame projektus, parduodame bei montuojame kėlimo sistemas, tiekiame slaugai skirtus sprendimus, rengiame sensorines erdves. Esame sukaupę didžiulę patirtį savo srityje. Remiantis šia patirtimi, savo klientams siūlome papildomas paslaugas: konsultuojame slaugos, sensorinių erdvių įrengimo klausimais, rengiame techninius ir vizualinius projektus, organizuojame personalo mokymus, atliekame įrangos techninį aptarnavimą.

Mūsų įgyvendinti sprendimai slaugai ir pacientų priežiūrai tarnauja pacientų sveikatai, o įstaigų darbuotojams suteikia galimybę saugiai ir oriai dirbti.

Dirbame tik su patikimais, gerą vardą turinčiais ir savo srities lyderiais- tiekėjais iš visos Europos, kurie tiekia sertifikuotą, kokybišką ir ilgai tarnaujančią įrangą. Užtikriname, kad mūsų sprendimai būtų tvarūs, produktai tarnautų ilgesnį laiką, jiems būtų suteiktas ilgesnis garantinis aptarnavimas. Siūlant sprendimus, taip pat atsižvelgiama į ekologinius klausimus, ekonominį įrangos naudingumą, atsiperkamumą.

Klientai – didžiausios Lietuvos ir Latvijos medicinos, globos ir švietimo įstaigos

UAB „Slaugivita“ siūlomais sprendimais naudojasi didžiausios Lietuvos ir Latvijos ligoninės, globos namai, dienos centrai, mokyklos, darželiai, kitos mokymo įstaigos, socialines paslaugas teikiančios įstaigos, taip pat privačias medicinines paslaugas teikiančios įmonės. Įvairių priemonių internetu gali įsigyti ir privatūs vartotojai.

Kompleksiniai sprendimai  – strateginė įmonės kryptis

Esame šiuolaikiška ir moderni įmonė, džiaugiamės savo personalu, gebame  prisitaikyti prie kintančių rinkos sąlygų. Nuolatos sekame naujoves pasaulyje bei atnaujiname savo asortimentą. Daug dėmesio skiriame novatoriškiems sprendimams bei produktų kokybei. Mūsų svarbiausias tikslas – kad mūsų klientų investicijos atsipirktų, o nupirkti sprendimai tarnautų ilgai.

Anot įmonės direktorės Sigitos Levanaitės – Miežienės, „Per visus 25 metus įmonė augo kartu su bendraminčiais darbuotojais, su kuriais ir šiandien esame kartu. Kūrėme nuosekliai dirbdami.  Džiaugėmės sėkmėmis. Mokėmės iš klaidų, o tai mums leido augti. Visada ieškojome to kas nauja, ko dar nėra, kas gali būti naudinga mūsų klientams. Siekis išpildyti esminius klientų poreikius ir pasiūlyti išbaigtus, komplekcinius sprendimus tapo plėtojamo verslo esme.“

Siekdami optimizuoti įmonės vidinius procesus, įsidiegėme ISO9001 kokybės vadybos sertifikatą bei ISO 14001 sertifikatą stiprinant veiklos atitiktį aplinkosauginiams reikalavimams. 

Apie UAB „Slaugivita“. Kuo galime didžiuotis:

 • Visad buvome novatoriai –  Lietuvos ir Latvijos rinkose pirmieji pradėjome tiekti perkėlimo įrangą, stacionarius keltuvus, saugias prilaikymo priemones. Mūsų iniciatyva buvo parengtos Saugaus pacientų perkėlimo rekomendacijos, o vėliau ir Perkėlimo standartas, kuriuo slaugos personalas sėkmingai vadovaujasi ir dabar.
 • Esame pirmieji, pradėję rengti daugiafunkcines sensorines erdves Lietuvoje ir Latvijoje. Turime didžiausią sensorinių kambarių įrengimo patirtį tiek Lietuvoje, tiek ir Latvijoje. Patirtis skaičiuojama daugiau nei 10 metų.  
 • Siūlome sprendimus edukacijai, relaksacijai, reabilitacijai, bet koncentruojamės į specialių poreikių turinčius asmenis, skatinant jų integraciją į visuomenę.
 • Bendradarbiaujame su įvairiomis mokslo įstaigomis, ieškant geriausių sprendimų.
 • Periodiškai organizuojame mokymus specialistams.
 • Turime profesionalių technikų komandą, kuri rengia Jūsų poreikius atitinkančias sensorines erdves, stacionarias kėlimo sistemas, širmų sistemas, montuoja slaugos įrangą.
 • Esant sudėtingoms rinkos sąlygomis, dirbame su geriausiais Europos tiekėjais, kurie tiekia sertifikuotą įrangą, užtikrina ilgesnį garantinį aptarnavimą.
 • Nuolat atnaujiname asortimentą įtraukdami daugiau inovatyvių ir interaktyvių produktų, kurie palengvina mokymosi bei reabilitacijos procesą.

Per 25 metus įrengta:

 • Virš 400 multisensorinių kambarių Lietuvoje ir Latvijoje, kuriais sėkmingai naudojasi nuo 0 iki 99 metų naudotojai, turintys įvairių sensorinių sutrikimų medicinos bei edukacijos tikslais.
 • Sumontuota virš 300 saugių stacionarių keltuvų įstaigose bei individualių namų valdose.
 • Pristatyta ir surinkta virš 7000 naujų, patogių, saugių darbuotojams ir pacientams funkcinių lovų įvairiose įstaigose.
 • Virš 4000 asmenų naudojasi kokybiškais, judėjimo laisvę suteikiančiais neįgaliųjų vežimėliais.
 • Parduota daugiau nei 12 000 kokybiškų pragulų profilaktikos čiužinių, kas leido daugybei klientų išvengti pragulų atsiradimo.
 • Virš 1500 specialistų atnaujino ir pagilino savo žinias bei kvalifikacinius sugebėjimus organizuojamuose mokymuose pagal 2013 m LR sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą UAB Slaugivita sukurtą paciento saugaus kilnojamo standartą.

Didžiausius įgyvendintus projektus galite rasti ČIA