Naujienos

Atgal

Tarptautinės miego dienios proga net 10 proc. nuolaida pasunkintoms antklodėms!

2021-03-08

Tarptautinės miego dienos proga skelbiame akcija PASUNKINTOMS ANTKLODĖMS, tad NEPRAMIEGOK! Net 10 % nuolaida visoms nurodytoms antklodėms, akcija galioja iki balandžio 19 d. Akcijos nesumuojamos. El.parduotuvėje suveskite koda „MIEGAS“, o užsakant telefonu ar el.paštu paminėkite tą patį akcijos kodą.

Medikų tyrimais nustatyta, kad suaugusiam žmogui būtina miegoti 8-9 valandas per parą. Tačiau dauguma žmonių dėl spartėjančio gyvenimo tempo šiandien miega kur kas mažiau. Nemiga gali kankinti tiek suaugusius, tiek vaikus. Nerimas, stresas ar kiti dirgikliai patirti dienos eigoje gali suprąstinti miego kokybę ir net galimybę užmigti, kaip įprastai. Į pagalbą galite pasitelkti pasunkintas antklodes, tai puiki alternatyva medikamentams ir tikras pagalbininkas pagalbai užmigti. Kodėl verta rinktis pasunkintas antklodes:

  • Skatina dopamino ir serotonino išsiskyrimą

Pasunkinta antklodė suteikia švelnę, tačiau gilę kompresiją. Tyrimų metu nustatyta, kad ši „gilios kompresijos stimuliacija“ arba „proprioceptinis spaudimas“ skatina dviejų smegenų cheminių medžiagų išsiskyrimą - dopamino ir serotonino, kurie turi raminantį poveikį, kovojantį su nerimu, stresu ir depresija.

  • Skatina oksitocino išsiskyrimą

Spaudimas kurį suteikia pasunkinta antklodė yra panašus į apkabinimą, kuris suteikia saugumo jausmą. Kaip rodo tyrimai, apkabinimų metu organizme išsiskiria hormonas oksitocinas, kuris padeda sukurti atsipalaidavimo jausmą, todėl jautiesi ramiai. Oksitocinas taip pat lėtina širdies ritmą ir sumažina kraujospūdį, skatindamas kūną atsipalaiduoti, todėl pagerėja miegas.

  • Taktilinė stimuliacija

Puiki kaip taktilinė priemonė giliai kompresijai per svorį ir spaudimą. Pasunkinta antklodė tinka žmonėms su autizmo spektro sutrikimais, dėmesio sutrikimais, neurologiniais sutrikimais, jaučiantiems nerimą, turintiems  sensorinio apdorojimo sutrikimų, miego sutrikimų, demencija. Pasirinkite jums tinkamiausią antklodės svorį, atsižvelgiant į tai, kad antklodė neturi viršyti 20-25% kūno svorio.

  • Skatina melatonino išsiskyrimą

Kai pasunkinta antklodė stimuliuoja serotoniną, išsiskiria ir melatonino hormonai - skatinantys miegą ir padedantys reguliuoti miego ciklą.

Apskritai, pasunkintos antklodės spaudimas nuteikia raminančiai, sukuria raminančią aplinką, palankią miegui, todėl įsitempusiam, nerimastingam, neramiam žmogui pasunkintos antklodės pagalba suteikiamas ramus miegas.

  • Skatina atsipalaidavimą ir mažina nerimą

Pasunkinta antklodė priglunda ir apgaubia kaip stiprus apkabinimas. Spaudimas ir svoris leidžia jausti geriau kūną, kas savo ruožtu atpalaiduoja, taip pat pagerėja kvėpavimas ir savijauta. Naudokite antklodę dienos metu apsigobus, padėjus ant kelių. Jei reikia didesnio svorio pvz. ant kelių, sulankstykite antklodę, tai padės geriau susikaupti.

  • Mažina nemigą

Nemiga yra įvairių tipų. Galbūt jums sunku užmigti. Arba jūs tiesiog negalite užmigti, pabundante nakties metu kelis kartus ar pabundante gerokai ankščiau nei tikėtasi. Tai yra problema, su kuria susiduria daugybė žmonių, tačiau tinkamo svorio antklodė gali būti naudinga bandant išpsręsti problemą dėl kankinančios nemigos.

Psichologai sako, kad pasunkintos anklodės gali būti veiksmingos, nes jos suteikia lengvą prisilietimo pojūtį, kai judate po antklode. Tai gali būti traktuojama, kaip glamonės. Jausmas gali skatinti hormonų išsiskyrimą, kurie ramina nervų sistemą, mažindami nerimą ir susijaudinimą.

PASUNKINTOS ANTKLODĖS ČIA