Naujienos

Atgal

SANISPACES DEZINFEKCINIAI ĮRENGINIAI

2021-10-08

SUKURKITE SAUGESNĘ IR SVEIKESNĘ VIDAUS APLINKĄ


„Sanispaces" dezinfekcijos įrenginiai daro jūsų darbo aplinką saugesnę, sveikesnę, be virusų, bakterijų, mikrobų ir kvapų

„Sanispace 60H, 125 ir 250 yra labai efektyvūs, nedideli ir nešiojami įrenginiai, tačiau labai galingi priežiūros nereikalaujantys ir chemikalų neturintys sanitariniai prietaisai, padedantys pašalinti virusus, bakterijas ir mikrobus ore ir ant visų paviršių, naudojant UV-C šviesą ir ozoną. „Sanispaces" gaminiuose naudojama patentuota technologija, UV-C ir ozono derinys, kas daro juos daug efektyvesnius ir pranašesnius už vien tik UV-C šviesą naudojančius įrenginius.

Sanispace's dezinfekavimo sistema gali:

  • Sunaikinti virusus ir bakterijas esančius aplinkoje ir ant paviršių.
  • Sumažinti COVID-19 užsikrėtimo riziką.
  • Pašalinti blogus kvapus.

Dezinfekuokite savo patalpas su Sanispaces Solutions ir pašalinkite virusus, tokius kaip SARS-CoV-2, bakterijas, pelėsį ir blogus kvapus iš oro ir nuo skirtingų paviršių.

Sistemą išbandė ir patvirtino Danijos technologijos institutas ir pripažintas Vokietijos institutas Dr. Brill + Partner GmbH, Higienos ir mikrobiologijos institutas. Produktai turi medicinos prietaisų atitikties deklaraciją ir yra priskiriami I klasės medicinos prietaisams.


SANISPACE 60H


Sanispace 60H galima naudoti bet kuriuo paros metu, net ir užimtose patalpose, kurių tūris siekia iki 60m3. Sanispace 60H yra saugus naudoti 24 valandas per parą.

 

SANISPACE 125 IR 250


Norint jog sistema atliktų nuodugnų valymą, Sanispace 125, ir 250 sistemos turėtų būti naudojamos neužimtose patalpose, tarpuose tarp konsultacijų, susitikimų ir vizitų arba naktį. Sistema gali dezinfekuoti tuščias patalpas nuo 125 iki 250m3. Optimaliam valymui didesnėse patalpose vienu metu galima naudoti kelias sistemas.

 

PRIVALUMAI

 

UNIVERSALUMAS. Sanispace's Solutions tinka naudoti įvairiose patalpose, nesvarbu didelėse ir mažose, įskaitant gydymo, slaugos, globos ir ugdymo įstaigas, klinikas, laukimo kambarius, sporto sales ir restoranus.

SAUGI DARBO APLINKA Įdiegus Sanispaces sanitarinius sprendimus, jūs suteikiate savo darbuotojams švaresnę ir sveikesnę darbo erdvę vidaus patalpose, o jūsų pacientai, klientai bus tikri, jog pagrindinis dėmesys skiriamas jų gerovei ir saugumui.

NAIKINA ĮVAIRIAUSIAS BAKTERIJAS IR VIRUSUS. Atlikti tarptautiniai tyrimai parodė, jog UV-C šviesa ir ozonas yra veiksmingi virusų ir bakterijų naikinimo būdai.

GILESNIS VALYMAS BE PAPILDOMŲ PASTANGŲ. Sanispaces UV-C šviesos ir ozono dezinfekavimo tirpalai pašalina 99,9% visų virusų ir kitų sveikatai grėsmę keliančių medžiagų, ir sukuria švarią aplinką be papildomų pastangų.