Naujienos

Atgal

Akiniai-pelė, suvaldykite technologijas lengviau

2021-04-07

Technologijų laikai diktuoja bendravimo ypatumus. Mobilieji/išmanieji telefonai, plannšetiniai kompiuteriai, nešiojami kompiuteriai ir kitos komunikacijos, darbo technologijos turi vieną panašumą- naudojimas liečiant ekraną. Ekraną ar valdiklius liesti rankomis ar kitomis kūno dalimis tampa dideliu iššūkiu asmenims po įvairių traumų, tokių kaip:

-          Insultas

-          Išsetinė sklerozė

-          Paralyžius

-          Cerebrinis paralyžius

-          Galūnių amputacija

-          Galūnių anomalijos

-          Galūnių hipoplazija ar displazija

-          Žemas raumenų tonusas, suglebimas (hipotonija)

-          Kt.

Glossouse akiniai grąžina pilnatvę įsilieti į įprastą gyvenimą, pilnai išnaudojant šiuolaikines technologijas. Tam tereikia specialių, itin lengvo korpuso ir ergonomiško dizaino akinių bei pagal naudotojo gebėjimus pritaikyto valdiklio.

Rinkitės iš kandamojo valdiklio, kuris pelės spragtelėjimą lengvai imituos vos sukandus ar suėmus lūpomis. Liečiamojo jungiklio, kuris pajus net lengvą spustelėjimą, kojos pedalo, kuris pelės spragtelėjimą imituos paspaudus pėda, ar jutiminį valdiklį su davikliu, kurį aktyvuosite vos sujudinus ranką ar kitą kūno dalį virš jo. Taip pat valdiklis, kuris aktyvuojasi nuo lengvo pūstelėjimo ar minkšto apdangalo valdiklis, kurį malonu spustelti smakru.

Mažinkime atskirtį naudodami šį produktą, nes technologijų naudojimas yra neatsiejama mūsų kasdieninio gyvenimo dalis.

 

Slaugivita- sprendimai, kurie atsiperka.