Porolono čiužinys pragulų profilaktikai ir gydymui OPTIMAL CARE, iki 140kg apkrova

Porolono čiužinys pragulų profilaktikai ir gydymui OPTIMAL CARE, iki 140kg apkrova
Prekės kodas: 661-085200

 
- Čiužinys skirtas pragulų prevencijai ir I-II stadijos pragulų gydymui.
- Viršutinė ir apatinė dalys profiliuotos, su kvadrato formos išpjovomis, kad oras laisvai cirkuliuotų čiužinio paviršiuje.
- Čiužinio kraštai sustiprinti, kad čiužinys išliktų stabilus ir pacientui būtų lengviau išlipti iš lovos. 
- Rekomenduojas svoris iki 140 kg.
- Išmatavimai: 200x85x14 cm

 

Į krepšelį

Kiekis:

 vnt.

Kaina: 271.96 €
- Čiužinys pagamintas iš aukštos kokybės HR putų  poliuretano 50 kg/m3.
- Užvalkalo medžiaga pagaminta iš 100 proc. poliesterio, dengto 100 proc. poliuretano sluoksniu;  nepralaidi skysčiams, pralaidi orui, elastinga, su užtrauktuku, su apsauginiu  atvartu, neleidžiančiu prasiskverbti skysčiams į čiužinio vidų užtrauktuko vietoje. 
- Tyrimais patvirtinta, jog užvalkalas yra atsparus kraujo ir skysčių terpėje atsirandančių ligų sukėlėjų prasiskverbimui*.
- Galimi išmatavimai: ilgis 200/210 cm, plotis 80/85/90/105/120 cm, aukštis 14 cm.
- Užvalkalas skalbiamas skalbimo mašinoje 95°C, džiovinamas džiovyklėje. Galima dezinfekuoti spiritinėmis dezinfekavimo priemonėmis.
- Pažymėtas CE ženklu ir atitinka ES 93/42/EEB direktyvos reikalavimus medicinos prietaisams.
- Garantija 3 metai.
*ISO 16603 “atsparumas kūno skysčių ir kraujo prasiskverbimui", ISO 16604 “atsparumas kraujo terpėje atsirandančių patogenų prasiskverbimui".

*Pastaba: remiantis atnaujintu VMI PVMĮ 19 str. 5 dalies komentaru šiai priemonei gali būti taikomas lengvatinis 5% PVM tarifas, jeigu perkantysis asmuo ar įstaiga pateikia įrodantį dokumentą, kad įrangą ar priemones perka neįgalusis asmuo, ar įsigijamos priemonės bus skirtos naudoti išskirtinai neįgaliųjų asmenų poreikiams tenkinti.

Įrodantis dokumentas gali būti:

  • Neįgaliojo pažymėjimas
  • Dokumentas, įrodantis kad asmeniui nustatytas specialusis poreikis nuolat ar laikinai naudoti TPP (gydytojo išrašas Nr.027/a, kur nurodytos priemonės (galiojimo laikas 12 mėn. nuo išrašymo dienos); TPNC pažyma)
  • Kai pirkėjas įstaiga – įstaigos išduotas laisvos formos patvirtinimas, kad įsigytos priemonės bus naudojamos išskirtinai neįgaliesiems.