Poroloninis čiužinys su užvalkalu HOSPITAL OPTIMA, iki 120kg apkrova

Poroloninis čiužinys su užvalkalu HOSPITAL OPTIMA, iki 120kg apkrova
Prekės kodas: OPTIMA14

- Profiliuotas porolono čiužinys, skirtas ligoninėms, slaugos ligoninėms.

- Tinkamas pacientams su pragulų atsiradimo rizika.

- Maksimali apkrova iki 120 kg

- Galimi išmatavimai: 195x85x14; 195x90x14; 200x90x14

 

 

Į krepšelį

Kiekis:

 vnt.

Kaina: 107.17 €

- Vidurinė pagrindo dalis sutvirtinta 6 cm putų poliuretanu RE (tankis 60 kg/m3), kad čiužinys išlaikytų didesnį svorį, viršutinė ir apatinė dalys - profiliuotas aukštos kokybės PUR putų poliuretanas, tankis 30 kg/m3.
- Užvalkalo medžiaga  yra nepralaidi skysčiams, pralaidi orui, lengvai valoma, antialergiška ir apsauganti nuo patalynės erkių atsiradimo. Užtrauktukas  L formos, su apsauginiu atvartu, neleidžiančiu prasiskverbti skysčiams į čiužinio vidų užtrauktuko vietoje. Užvalkalo kampai sutvirtinti papildomomis siūlėmis.
- Užvalkalas skalbiamas skalbimo mašinoje 95°C, džiovinamas džiovyklėje.
- Pažymėtas CE ženklu ir atitinka ES 93/42/EEB direktyvos reikalavimus medicinos prietaisams.
- Garantija 2 metai.

*Pastaba: remiantis atnaujintu VMI PVMĮ 19 str. 5 dalies komentaru šiai priemonei gali būti taikomas lengvatinis 5% PVM tarifas, jeigu perkantysis asmuo ar įstaiga pateikia įrodantį dokumentą, kad įrangą ar priemones perka neįgalusis asmuo, ar įsigijamos priemonės bus skirtos naudoti išskirtinai neįgaliųjų asmenų poreikiams tenkinti.

Įrodantis dokumentas gali būti:

  • Neįgaliojo pažymėjimas
  • Dokumentas, įrodantis kad asmeniui nustatytas specialusis poreikis nuolat ar laikinai naudoti TPP (gydytojo išrašas Nr.027/a, kur nurodytos priemonės (galiojimo laikas 12 mėn. nuo išrašymo dienos); TPNC pažyma)
  • Kai pirkėjas įstaiga – įstaigos išduotas laisvos formos patvirtinimas, kad įsigytos priemonės bus naudojamos išskirtinai neįgaliesiems.