Interaktyvios pėdutės Trexpads, 6 vnt.

Interaktyvios pėdutės Trexpads, 6 vnt.
  • Interaktyvios pėdutės Trexpads, 6 vnt.
Prekės kodas: 920-999-006

- Judėjimo, pusiausvyros, reakcijos treniravimo interaktyvus prietaisas. Galima treniruoti tiek viršutinę kūno dalį per rankas, tiek kojas. 
- Skirtas vaikų bei suaugusiųjų reabilitacijai, mankštai, kai pasitelkiami rankų bei kojų jėgos ir tikslumo pratimai. Taip pat yra atsitiktinio signalo (random signal) funkcija. 
 

Į krepšelį

Kiekis:

 vnt.

Kaina: 1,700.00 €

- Jėgos ir svorio skalė reaguoja, kai prisiliečiama prie pėdutės paviršiaus su rankomis arba kojomis. Užsidega LED šviesų juostelė, rodanti, kaip stipriai ar silpnai yra spaudžiamas paviršius. Naudotojas suvokia geriau savo veiksmus, tiesioginis atsakas motyvuoja. Terapeutas, tuo pačiu gali stebėti, kaip dirba pacientas, koks yra progresas. 
- Jėgos ir svorio sensorių galima reguliuoti +- mygtukų pagalba, tokiu būdu net silpnas prisilietimas yra fiksuojamas ir užsidega šviesų juostelė. 
- Naudojama jėgos ir svorio paskirstymo/ pusiausvyros treniravimui bei reabilitacijai, diagnozuoti jėgos abiejuose kūno dalyse pasiskirstymą. 
- Atsitiktinio signalo funkcija padeda lavinti kognityvinius procesus  - reakcijos laiką, susitelkimą, motorikos koordinaciją. 
- Atsitiktinio veikimo funkcija  - reikia užlipti/ paliesti pėdutę, tokios spalvos, kokia užsidegė spalva.  
- Rinkinį sudaro 6 atskiros violetinės, oranžinės ir šalios spalvų pėdutės, du kelioniniai krepšiai. 
- Veikia 4 AAA tipo baterijų pagalba (vienoje pėdutėje). 
- Didžiausias naudotojo svoris 150 kg. 
- Pažymėtas CE ženklu.