Time Timer Mokyklinis magnetinių kortelių rinkinys

Time Timer Mokyklinis magnetinių kortelių rinkinys
  • Time Timer Mokyklinis magnetinių kortelių rinkinys
Prekės kodas: JAC5066

- Time Timer Mokykliniu magnetinių kortelių rinkiniu paprasta ir lengva naudotis. Tai puikus magnetinis įrankis užimtoms dienoms planuoti.
- Jis padės vaikams, kuriems reikalingi papildomi nurodymai, detaliai suformuotos užduotys.
 

Į krepšelį

Kiekis:

 vnt.

Kaina: 64.70 €

- Didžiausia nauda ir privalumas  bus pastebimas naudojant pagalbines magnetines korteles kartu su Time Timer laikmačiu. Įprastų kasdienių veiklų paveikslėliai padės vaikų savarankiškumo ugdymui, bei  padės geriau suvokti laiką ir jo trukmę visų įprastų veiklų metu ir atliekant mokyklos užduotis.
- Šis magnetinių kortelių rinkinys yra ilgalaikis ir juo lengva ir paprasta naudotis. Nereikia jokių papildomų priemonių ar veiksmų - nei spausdinti, nei kirpti, nei klijuoti, nei ypatingai prižiūrėti. Naudojami paveikslėliai lengvai suprantami.
- Magnetinė lenta skirta piktogramoms gali būti pritvirtinta prie stalviršio ar bet kokio kito plokščio paviršiaus nes turi velkro juostą.
- Magnetines piktogramas lentoje galima dėlioti bet kokia tvarka.
- Šiame mokykliniame magnetinių piktogramų rinkinyje, galite sekti seką ar scenarijų, kaip nurodyta šiame pavyzdyje:
Meno ir amatų seką galite naudoti: popierius, spalvoti pieštukai, juoda, piešti, dažymas, žirklės, pjaustyti, klijai. Galite tvarkyti magnetines piktogramas chronologine tvarka iš kairės į dešinę. Rodyklės piktograma gali būti naudojama parodyti ir sekti žingsnius iliustracijoje ar veiksmų sekos akcentavimui, kad būtų aiškiai suprantama kas po ko seka. 
- Tai paprastas ir efektyvus dienos planavimo įrankis!


- Rinkinį sudaro: 
245 magnetinės piktogramos;
1 Magnetinė lenta piktogramoms su velkro juostele tvirtinimui;
1 sausu būdu (nuo kortelių) nuvalomas markeris;

 

- Jau daugiau nei 20 metų Time Timer laikmačiai padeda žmonėms valdyti jų laiką. Patentuotas raudonas laiko diskas parodo kiek laiko liko ir atsako į amžinai besikartojantį klausimą: "Kiek liko laiko?" Tai tobulas pagalbininkas klasėje, dirbant su vaikais, turinčiais specialių poreikių, namie ir darbe.
- Time Timer laikmačiai supažindina su praėjusio laiko koncepcija, moko efektyviai panaudoti savo laiką, užsiėmimų metu sekti laiko tėkmę ir skatina savarankiškumą.
- Time Timer laikrodžiai - nepamainoma pagalbinė priemonė dirbant su vaikais, turinčiais specialiuosius poreikius (ADHD, ADD, Autizmas, Aspergerio sindromas ir kt.).
-Namuose ir kasdieniniame gyvenime Time Timer padės tapti produktyvesniam, daugiau organizuotam ir atsipalaidavusiam dienos bėgyje.

 

.