Time Timer Mod laikmatis 9 x9 cm

Time Timer Mod laikmatis 9 x9 cm
  • Time Timer Mod laikmatis 9 x9 cm
Prekės kodas: JAC5026

- Puki priemonė laiko suvokimo mokymui, su garso signalu pasibaigus laiko nustatymui. 
- Šio modelio išskirtinumas ir unikalumas, tai galimybė keisti korpuso spalvą (kitų spalvų korpusus galima įsigyti atskirai)
- Pastatomas ant paviršiaus. Patogus, kompaktiškas, tinka tiek naudojimui namie, tiek kelionėje ar ugdymo įstaigoje.
- Kompatiško dydžio 9 x 9 cm.
 

Į krepšelį

Kiekis:

 vnt.

Kaina: 41.55 €

- Naudokite namuose ugdyti vaikų suvokimą, kiek trunka užduotis, savarankiškumui ugdyti. Mokykloje, darželyje, darbovietėje. 
- Veikia baterijų pagalba. (Baterijos nepridedamos)
- Rodomas laikas 1- 60 minučių. Nustatyta trukmė rodoma raudonai, o pasibaigus laikui, pasigirsta garsinis signalas. 
- Time Timer laikmatis padės vaikams, dar nepažįstantiems laikrodžio, pajusti laiko sąvoką, jo trukmę, valandos ar minutės ilgį. - Mokytojoms, auklėtojoms ar tėvams palengvins veiklos trukmės išaiškinimą vaikams, padės sutaupyti laiko paaiškinimams ir labaiu susikoncentruoti ties užduotimi. 
- Vaikams ir suaugusiems, pažįstantiems standartinį laikrodį, Time Timer laikmatis taps puikus pagalbininkas, kuris padės planuojant savo laiką skirtą tam tikroms užduotims atlikti ir užbrėžtiems tikslams pasiekti, ir taps puikia pagalba savikontrolei. 
- Spalva - juoda.
- Jau daugiau nei 20 metų Time Timer laikmačiai padeda žmonėms valdyti jų laiką. Patentuotas raudonas laiko diskas parodo kiek laiko liko ir atsako į amžinai besikartojantį klausimą: "Kiek liko laiko?" Tai tobulas pagalbininkas klasėje, dirbant su vaikais, turinčiais specialių poreikių, namie ir darbe.
- Time Timer laikmačiai supažindina su praėjusio laiko koncepcija, moko efektyviai panaudoti savo laiką, užsiėmimų metu sekti laiko tėkmę ir skatina savarankiškumą.
- Time Timer laikrodžiai - nepamainoma pagalbinė priemonė dirbant su vaikais, turinčiais specialiuosius poreikius (ADHD, ADD, Autizmas, Aspergerio sindromas ir kt.).
-Namuose ir kasdieniniame gyvenime Time Timer padės tapti produktyvesniam, daugiau organizuotam ir atsipalaidavusiam dienos bėgyje.