Ligoninės lovos ir baldai


LOVŲ FUNKCIJOS IR JŲ NAUDA

 

Pastaruoju metu internetinėje erdvėje mes neretai randame nemažai informacijos, kaip teisingai išsirinkti lovą ar čiužinį.Tačiau dažniausiai tai patarimai apie namų aplinkos lovas, tačiau įstaigoms šis klausimas, tikriausiai, rūpi ne ką mažiau.

 

Šiuo metu, kai rinkoje yra daug funkcinių lovų gamintojų ir modelių, ligoninės personalui ar vadovybei be galo sunku nuspręsti, kuris iš jų labiausiai atitiktų įstaigos
poreikius ir būtų ekonomiškai naudingiausias.

 

Tačiau aišku, kad funkcinė lova – ilgalaikė įstaigos investicija, ji turės tarnauti ilgą laiką, net ne kelis, o keliolika metų, todėl renkantis lovą būtina

pagalvoti apie jos patvarumą, funkcionalumą ir tinkamumą Jūsų įstaigos poreikiams.


         

Šiame straipsnyje jus rasite keletą patarimų, kas renkantis funkcinės lovos modelį, į kokius klausimus reikėtų atsakyti, kokie parametrai yra svarbūs, ir ką reiškia kai kurios lovų funkcijos.

 

Lova – svarbus slaugos, o gal net ir gydymo įrankis ligoninės personalo rankose. Lovos funkcijų pagalba mes galime:

  • palengvinti personalo darbą ir taupyti darbo laiką;
  •  skatinti pacientų savarankiškumą ir mobilumą;
  • mažinti traumų skaičių tiek slaugytojų, tiek pacientų tarpe,
  • išvengti pragulų atsiradimo,
  • palengvinti pacientų būklę ir pagreitinti jų gydymo procesą.

 

LOVŲ FUNKCIJOS

 


Fowler pozicija – kai lovos nugaros atrama pakeliama 45°. Pacientai dažnai guldomas į Fowler padėtį siekiant pagerinti vėdinimą, ir skatinti atsipalaidavimą po krūtinės srities operacijų, taip pat pacientai, turintys širdies ir kraujagyslių problemų.


 

Lateralinio pavertimo funkcija – dažniausiai naudojama intensyvios terapijos palatose, kai lova paverčiama į vieną ar kitą šoną. Tai puikiai tarnauja pragulų profilaktikai bei labai praverčia pacientams, kuriems yra pooperacinių kvepavimo komplikacijų rizika
Lateralinio pavertimo terapija – automatinis paciento pavertimas per nustatytą laiko tarpą. Didelė pagalba slaugytojams – pacientas vartomas automatiškai, atliekama pragulų profilaktika.
Svarstyklės - į lovos konstrukcijas integruoti sensoriai, kurie leidžia sekti paciento svorį, jo pokytį.
Pedalai funkcijų valdymui kojų pagalba, kad slaugotojoms abi rankos būtų laisvos.
5-tas ratukas geresniam lovos apsisukimui, manevravimui, tolygus važiavimas tiesiai.
 

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI 

 

UAB Slaugivita jau beveik 20 metų siūlo įstaigoms aukščiausios kokybės slaugos, medicinos ir reabilitacijos įrangą. Mūsų asortimente rasite visus gydymo ar reabilitacijos įstaigų poreikius atitinkančias funkcines medicinines lovas: mechanines, hidraulines, elektra valdomas, aukščiausio lygio intensyvios terapijos lovos. Galite rinktis iš kelių Europos gamintojų asortimento, labiausiai jūsų įstaigos biudžetą ir profilį atitinkančius modelius.

Rengiate projektą?
Jūsų įstaigai reikia individualaus, ekonomiškai naudingiausio sprendimo?


Būtinai kreipkitės pas mus:

  • Mes įvertinsime jūsų tikslus, kasdienių darbų seką, pateiksim rekomendacijas, kokios lovos labiausiai atitiks jūsų poreikius.
  • Suteiksime galimybę išbandyti siūlomus modelius Jūsų įstaigos skyriuose.
  • Apmokysime personalą naudotis įranga.
  • Skubiai atliksime techninį aptarnavimą.

PREKĖS YRA UŽSAKOMOS. PRISTATYMO TERMINAS 5-8 Sav.