Kėlimo ir perkėlimo priemonės


Teikiant sveikatos priežiūros bei slaugos paslaugas, kai pacientus reikia perkelti, paversti, padėti jiems pakeisti kūno padėtį, susiduriama su traumų, kūno sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų rizika darbo vietoje. Dėl netaisyklingo kėlimo slaugos darbuotojai neretai suserga įvairiomis profesinėmis ligomis bei patiria traumas.

 

Džiaugiamės, kad pagaliau turime Paciento saugaus kilnojimo standartą, kurį 2013 m. sausio mėnesį patvirtino ir paskelbė Sveikatos apsaugos ministerija. Šis standartas parengtas siekiant taisyklingai, ergonomiškai keisti paciento kūno padėtį, nepakenkiant pacientui ir išsaugant slaugančiųjų asmenų sveikatą. Standartas nustato slaugančiųjų asmenų veiksmus pakeliant, perkeliant pacientą, keičiant jo kūno padėtį. Jame taip pat aprašyti reikalavimai aplinkai ir pagalbinėms priemonėms, darbuotojo ir darbdavio pareigos bei teisės, pateikiamas paciento bendradarbiavimo vertinimo protokolas ir slaugos planas dėl
saugaus elgesio su pacientu ir jo kilnojimo/perkėlimo bei paciento kūno padėčių keitimo algoritmai.

 

UAB „Slaugivita“ siūlo kompleksinį sprendimą visoms situacijoms, susijusioms su pacientų kėlimu ir perkėlimu:

  • Informaciją: paciento saugaus kilnojimo standartą, kūno padėčių keitimo algoritmų pavyzdžius su konkrečiomis priemonėmis.
  • Galimybes: atsižvelgiant į jūsų patalpas, situaciją, poreikius ir turimą biudžetą, pateiksime jūsų įstaigai labiausiai tinkamą kėlimo/perkėlimo įrangos ir priemonių pasiūlymą.
  • Projektus: parengiame projektus stacionarių keltuvų montavimui.
  • Montavimą: montuojame lubinių keltuvų bėgių sistemas.
  • Personalo mokymus: apmokysime jūsų įstaigos personalą dirbti su įsigytomis kėlimo/perkėlimo priemonėmis.
  • Keltuvų techninės būklės tikrinimą bei remontą: mūsų įmonei yra suteiktos teisės atlikti stacionarių bei mobilių keltuvų techninės būklės tikrinimą. Kvalifikuotas techninis personalas atlieka kėlimo įrangos remontą.

PREKĖS YRA UŽSAKOMOS IR GAMINAMOS. PRISTATYMO TERMINAS 4-6 Sav.