Širmos


Siekiant   apsaugoti žmogaus privatumą atliekant ligonių apžiūras, dienos higienos procedūras ir manipuliacijas palatose, neapsieinama be apsauginių sienelių ir užuolaidų (širmų) naudojimo. Pristatome vokiečių gamintojo Ropimex® teleskopines, sulankstomas, mažo svorio ir apsaugines širmas. Šie aukštos kokybės gaminiai yra tvirti ir lengvi, nes pagaminti iš anoduoto aliuminio ir stiklo pluoštu sustiprinto plastiko. Anoduotas aliuminis pasižymi padidintu atsparumu korozijai ir dilimui, o tai garantuoja ilgą širmų tarnavimo laiką. Širmas patogu naudoti, prižiūrėti ir dezinfekuoti.  Ropimex® - estetiškos išvaizdos, patogaus naudojimo, išskirtinėmis funkcijomis pasižyminčios modernios širmos.      

Ropimex® priemonės atitinka aukščiausius saugumo standartus. Teleskopiniai užuolaidų laikikliai, įskaitant ir mobilias širmas, yra pažymėti GS ženklu. Tai Vokietijos techninės kontrolės valdybos (German Technical control Board (TÜV)) suteikiama žyma, kad gaminys yra testuotas ir atitinka jų keliamus saugumo reikalavimus.

Ropimex® širmų užuolaidos gaminamos iš aukštos kokybės audinių CHEK, Trevira CS, Cleanique. Audiniai nedegūs, antibakteriniai, lengvai valomi ir dezinfekuojami.